Comme des Garçons Monocle Scent One Hinoki

 

Jei esate naujokas kvepalų pasaulyje, tai bus keisčiausi jūsų turimi kvepalai.

Kam: tiems, kas gali pakelti sudėtingesnius kvapus ir sutinka eksperimentuoti. Tai jau yra aukštoji parfumerija, nebe didelės parduotuvės pasiūlymas. Nieko nėra blogo su didele parduotuve, bet čia yra jau įvadas į karalių sportą.

Trūkumas: pusė uostančių bus šoke ir sakys WTF ar tu buvai užmigęs stalių dirbtuvėse.

Išsilaikymas ir projekcija (ar toli neša): vidutiniai, į mažėjimą.

Apie €120 už 50 ml. Lietuvoje Creme de la Creme arba dar kai kur (žr. komentarus).

Metai: 2008

Kvapas: japoniška pirtis ir medinė vonia. Spygliuočiai. Kedras. Nudžiuvęs ant odos, eina į bažnyčios smilkalus. Sena lietuviška kaimo bažnytėlė. Medinės klaupyklos.

Pagamino pižonų ir hipsterių žurnalo Monocle (platinamas ir Lietuvoje) užsakymu japoniški Paryžiaus mados namai daužtu pavadinimu Comme des Garçons (“kaip berniukai”), jie turi nemažą kietų kvapų repertuarą, bet Scent One Hinoki yra ta jų giesmė, kuri neišlenda iš galvos. Tai yra iškrypusiai rafinuota, kaip itališkas agriturismo, kur pastatyta plati matrimoniale lova yra po šventais paveikslais ir nukryžiuotu Jėzum, kad išganytojas mirdamas laimintų dulkinimąsi beveik bažnyčioje (aišku, būtų dar kiečiau ant altoriaus, bet negali visko norėti iškart).

Hinoki (桧) yra kipariso rūšis, chamaecyparis obtusa, ir iš jo gamina japoniškas medines vonias, furo, kuriose nesiprausia: į jas, karštas, merkiasi jau švarūs. Kai ateini, būdamas baltasis vyras, į japonišką pirtį, visi japonai žiūri tau į bybį, kad sužinotų, ar tikrai – kaip pasakoja legendos – baltųjų pimpalai didesni už japoniškus.

Komentarų: 7

 1. Sveiki, labai vertinu jūsų skonį ir visada pasitikiu jūsų žiniomis ir nuomone. Tačiau leiskit jus pirmą kartą pataisyti – šiuos kvepalus esu pirkusi Lietuvoje V2 concept store todėl manau, kad jų yra ne tik tik tik Creme de la Creme 🙂

  Patinka

  1. Džiaugiuosi, kad pajutote maroziškumą.
   Jei nesuprantate lietuviškai ir jums neaišku, kas yra kietas kvapas, greičiausiai šis tekstas nėra skirtas jums. Pasilikite su “Duokim garo”, ten nėra nepažįstamų sąvokų.

   Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s