Jo Malone Lime Basil & Mandarin

 

Taip kvepia nišiniai kvepalai. Kai manęs paklaus, kuo skiriasi niša nuo meinstrymo, atkišiu šitą. Nišiniai dažnai (nors ne visada) yra supaprastinę natas iki dviejų-trijų. Nors daugelis meinstryminių (Dolce Gabbana, Ermenegildo Zegna) yra paleidę linijas, kur nišiniu pavyzdžiu dominuoja vienuose kvepaluose vienas kvapas – ir kainuoja bent dvigubai brangiau).

Nišiniai dažniausiai labai įsimenami, nors būna ir meinstrymo tokio. Ir nišiniai beveik NIEKADA neišleidinėja antrinių versijų paskui pagrindinį kvapą (Night, Light, Black, Blue, Summer, Intense, Intenso, Essenza ar panašių marketinginių nesąmonių). Čia tas pats, kaip jeigu patinka draugė, tai kitam sezone neini dėl naujumo pakadrint jos jaunesnės sesės (“nu čia kaip Ramunė, tik jos naujesnė versija“).

Kam: kas nori įrodymo, kad ne tik Prancūzijoje yra parfumerija. Anglija yra didelės parfumerijos šalis. Daugelis žinomų brandų, pvz., Aramis, gamina Anglijoje. Šis yra sukurtas Anglijoje.

Trūkumas: trumpalaikiai ir menkos projekcijos. Kaip ir viskas, kas angliška, šitas murma po nosimi, o ne šauna.

Kvapas: kaip pavadinime. Žalioji citrina, bazilikas, mandarinas. Bazėje pačiuliai. Subalansuotas iki tobulumo, kaip akordas, sugrotas gerai suderintu pianinu.

Kaina: apie €130, pabandykite Creme de la Creme.

Jo Malone pradėjo, kaip namų kvapų ir žvakių gamintoja. Niekas rimtai nežiūrėjo į šią parfumeriją, kol ji nepasidarė elitinė ir apsistačius butikais ir kol Jo Malone prekės neatsirado brangiausiose parduotuvėse. Dabar tai elitinių kvepalų santūri klasika.

Šis kvapas yra vienas populiariausių Jo Malone paletėje, nors Sage & Sea Salt yra dar populiaresnis. Kas yra su citrusiniais kvapais, kad jie taip veža? Aukštesnėse natose citrusiniai yra dažnai rodomi, bet retai, kaip čia, būna kvapo esmė.

Jei norite pamatyti, kaip reikia parduoti kvepalus – nueikite į Jo Malone parduotuvę kur nors Berlyne arba Londone. Ten jus aptarnaus taip, kad tušti neišeisite. Jų žinios apie savo kvapus fantastinės. Jie moka parduoti be jokio spaudimo. Nebent pagalvos ir pamatys, kad atėjote tik pauostinėti ir net nemanote pirkti. Tada išbandysite angliško šaltumo.

Komentarų: 6

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s