Polo Ralph Lauren

Tai kvapas – klasika, tai XX amžiaus laiminga pabaiga. Polo Ralph Lauren kvepia pinigais.

Kam tinka: jei norite kvepėti kaip bankininkas arba bankininkė iš Niujorko, poilsiaujantis žiemą brangiame slidinėjimo kurorte, ir jums ne tiek svarbu subtilumas, kiek jūsų padėties aiškumas. Kad visi žinotų, kaip jums gyvenime pasisekė.

Trūkumas: tai labai stipriai projektuojamas kvapas (tvarumas – tarp vidutinio ir ilgalaikio), ir užsipurškus šiek tiek per daug, jus užuos net pravažiuojančių automobilių vairuotojai. Kaip ir daugelis tos epochos kvepalų, jie buvo kuriami iš peties, kad vožtų kaip vėzdas. Jei kvepalai būtų automobilis, šitų variklio tūris būtų penki litrai ir jis nepasižymėtų ekonomija.

Kaina: Apie 70 EUR už 118 ml. buteliuką. Kodėl 118 ml., o ne 100 ml., kaip pas visus normalius žmones? Todėl, kad kvepalai amerikietiški, ir 118 ml. yra lygiai keturios amerikietiškosios skystosios uncijos. Amerikiečiai matuoja dalykus senoviniais mato vienetais. Kaip daugelis klasikinių kvapų (šitam šiemet suėjo 40 metų, ir jis vis dar parduodamas), jis retai nukainojamas, ir jei nukainojamas, tai po labai nedaug.

Metai: 1978.

Kvapas: aprašymas labai platus, tačiau visi pastebi pušį. Net jūsų šuniukas pastebės pušį ir galimai norės pakelti koją prie buteliuką, jei jį pastatysite ant parketo. Jei rimtai, tai viršutinis kvapas (juntamas tik papurškus) yra pušis, bazilikas, kadagiai. Toliau galima užuosti truputėlį gėlių, jazminų. Ir tvirtas, brutalus odos ir kedro pagrindas. Paskui lieka vaiduokliškos natos – metro stotis, kažkada rūkytais cigarais kvepiantis kambarys, sena biblioteka.

Tais laikais, kai pasirodė šie kvepalai, beveik visi skirstė kvepalus į vyriškus ir moteriškus, šiais laikais jūs jau žinote, kad toks skirstymas yra beprasmis ir nykstantis (brangūs, nišiniai kvepalų gamintojai jo nebeturi apskritai). Visi kvepalai tinka arba netinka konkrečiam vartotojui, o ne lyčiai. Lygiai taip pat beprasmė būtų moteriška keptuvė arba vyriškas pieštukas.

Žalias buteliukas auksiniu bumbulu yra visų Ralph Lauren kvepalų klasika – vėliau pasirodę nauji šio dizainerio vardo kvepalai yra šio buteliuko įpėdiniai ir sekėjai.

Šie kvepalai yra paminklas vartojimo džiaugsmui, Amerikos arogancijai ir didybei, pinigams ir kapitalizmui. Amerikiečiai šiam kvepalų tipui turi terminą „powerhouse“, jėgainė. Amerikietišką parfumerijos stilių taip pat ryškiai parodo nebent RedGiorgio Beverly Hills.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s