Kaip skraidinti šunį į Ameriką?

Visiems, kam įdomu apie šuniuko skraidinimą į USA ir kaip tai paveikia jūsų kelionę.

Iš Instagramo. Viename atsakyme viskas į daug klausimų.

1. Karantino Amerikoje nėra, jei šuo tinkamai čiepytas ir dokumentuotas, ir jeigu tinkama kilmės šalis (LT yra tinkama). TARKITĖS SU SPECIALISTU, kuris turi patirties su siuntimu į Ameriką. Ne bet kur, bet į Ameriką. Daug kas aiškina, kad išmano, bet JAV reikalavimai yra kiti. Mums padėjo gydytoja Lina iš letenos.lt – absoliučiai sužavėti.

2. Lietuviško Euro Pet Passport praktiškai pakanka. Sertifikato iš VMVT niekas neprašo, bet garantuoju, kad jo prireiks, kai jo nepasiimsite. Veterinarė paaiškins, kaip jį gauti. Jis kainuoja €7.30 ir čiutuką vargo, bet tarnyba yra mieli žmonės. Pet Passport atvykus į LAX niekas nežiūri, bet žiūri Stambule, ir du kartus.

3. Šuniukas buvo atskirtas nuo mūsų būdoje 18 val. (14 val skrydis iš IST, plius 2 val. registravimas, plius 2 val iki atsiėmi – long taxiing, immigration etc). Pakėlė puikiai. Davėme nuotaikos skatinimo (seratonino enhancerių) ir nerimo slopinimo vaistų. Migdomųjų ne, ir jų neleidžia veterinarai ir oro linija. Migdymas sedatyvais YRA rizika, o migdymas gyvūno, kuris bus vienas būdoje uždarytas daug valandų, yra dar didesnė rizika.

4. Į būdą įdedam savo panešiotų maikių. Šuniukui su tuo kvapu geriau ir jaukiau.

5. Būdą imkit didesnę. Mūsų didelė, pakankama vilkšuniui. Pirkom iš letenos.lt, itališką. Turi būti IATA approved. Tokio dydžio būdos svoris 9 kg., su nuimtais ratais, nes gabenimui turi būti nuimti ratai. Būda kainuoja virš €100 kažkur.

7. Treneris iš Smart Dog patarė pratinti prie būdos: laikyt ją kambaryje ir būdoje vežiotis mašina.

8. Gabenimo kaina: tokio svorio šuo su tokia būda (Oregonas 15 kg) $700 į abi puses iki LAX su Turkish Airlines.

9. Gabenimo temperatūra. Susirandi lėktuve CSD, Cabin Services Director, vyr. palydovę, ir paprašai paklausti kapitono, kokia nustatyta temperatūra ten, kur yra Dog In Hold. Mūsų kapitonas nustatė +21 C. Super @turkishairlines.

10. Jei esat pratę per US immigration eiti labai greitai, nes dažnai važinėjate, tai dėl šuniuko deklaracijoje (are you bringing any animals) DEJA jus nukreips į ilgąją eilę, kur stovėsit su visais kinais. Bet sistemoje jūsų statusas nepakitęs, todėl priima taip pat greitai ir nieko neklausia.

Daug visko apie Ameriką, šuniuką ir gyvenimą Užkalnio Instagram: https://www.instagram.com/uzkalnis/?hl=en

Komentarų: 2

  1. Geriau papasakokit ar nepakrinka nervai kai reikia rinkti šunyčio kakučius, dėl to aš vis susilaukau nuo minties įsigyti šunį. Kasdien rinkti šūdą, na jau ne.

    Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s