Visos Amerikos šypsenos yra natūralios

Vėl ir vėl komentarai apie amerikiečių šypsenas ir kaip juos nenuoširdžios. “Už akių kitaip šneka”. “Jie taip negalvoja.”

Man nerūpi, ką jie galvoja. Tiksliau, aš visad žinau, ką jie galvoja, ir man neskauda, nes aš nesu naivus, kaip koks valstiečių rinkėjas.

Ameriką pažįstu du dešimtmečius. Ji man yra antri namai ir širdies Tėvynė. Ir per visą tą laiką NIEKADA nebuvau nusivylęs bendravimu. Tai, ką aš matydavau, visada buvo nuoširdu, aišku ir sąžininga.

Yra moterų, kurios gyvenime viskas, ką jos turi, tai blogų santykių grandinę ir kurias dubasina tiesiogine ir perkeltine prasme vyrai. Yra tokių, kurios sako bendravusios vien su gerais ir normaliais. Tu pats pasirenki, kas tau atsitinka ir ką tu sutinki gyvenime. Koks esi, taip ir gauni. Ir su Amerikos žmonėm tas pats.

Jei Amerikoje sutinki nenuoširdžius žmones, apsimetėlius, skriagas, krachaborus, krypus ir bloguosius frykus, tai nesigirk tuo, nes tai daug apie tave pasako.

Jei Amerikoje matai aplink save tik žmones kaip vandens pripiltus šiukšlių maišus, liulančius taukais ir 200 kg svorio, tai todėl, kad esi ubagų rajone tarp white trash. Pagalvok, ką tai pasako apie tave.

Aš Amerikoje niekad nemačiau ir nesutikau nieko nenuoširdaus.

Gal todėl, kad kai man pasako, kad mano maikė yra awesome, aš nenueinu galvodamas, kad štai tas žmogus nusvaigo nuo mano maikės.

Kai man sako “how is it going” gatvėje, aš negalvoju, kad kažkas nuoširdžiai susirūpino, kaip man sekasi.

Kai manęs klausia “what’s happening”, aš negalvoju, kad jiems įdomu, kas vyksta mano gyvenime, Lietuvoje ar mūsų namie Los Andžele. Aš nesustoju jam papasakot, kad šiandien šuniukui plausim ausis ir vakare reikės išsiskalbti rankšluosčius.

Ir kai man sako “have a nice day”, aš nesitikiu, kad jam tikrai rūpi mano diena.

Tuo pačiu – Amerikoje man yra dešimtis kartų padėję be jokio atlygio, ir bendravę ir domėjęsi mano darbu ir mano gimimo šalimi, kai jiems nieko iš manęs nereikėjo. Aš dariau taip pat, ir darau taip pat, ir geriau jaučiuosi nuo to.

Amerikietiškas elgesys yra civilizacijos įpročiai ir higiena, kaip dantų valymasis ir rankų plovimas. Žmonės, kuriems Amerikoje užkliūva šypsenos, yra tie patys, kuriems nepatinka arbatpinigių kultūra ir kurie ieško progos jų neduoti (“Maximoje juk nepalieku tipso”) ir tie patys, kas sako, kad nereikia praustis, nes vis tiek išsitepi, mašinos neplauti, nes vis tiek apsitaško, patalynės nelyginti, nes susiglamžo, ir užtenka blogiausio kambario viešbutyje, nes naktį juk kambario nematai.

Mano PayPal yra uzkalnis@icloud.com – galite pervesti dolerį arba du, jei patinka mano rašymai. Have a nice day.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s