Užkalnio atsakymai Nr 2

0011. KUO KELIAUTI SKIRIASI NUO TURISTAUTI? KAIP IŠMOKTI KELIAUTI TURININGAI?

Keliauti, turistauti – tai tik žodžiai, ir aš jiems neteikiu reikšmės. Turininga kelionė yra ta, kuri turininga JUMS, tai yra, suteikia JŪSŲ gyvenimui turinio. Taip bus tada, kai jūs važiuosite ten, kur jums įdomu. Domėjimasis, kaip ir motyvacija, privalo ateiti iš savęs. Kiti jūsų nesudomins.

Turbūt turite juk kažkokių savo legendų, svajonių, sapnų apie tą vietą? Kažką skaitėte? Kažkoks yra JŪSŲ santykis su ta vieta?

Būtent todėl patrinku, kai manęs klausia “ką matyti ten ir ten”. Jesus, aš tik žinau, kas MAN įdomu, bet jei jūs nežinote, kas jums svarbu apie tą kryptį, kam ten važiuoti? Jei vyrui patinka moteris, ir jis pradeda, prieš susitikdamas su ja, klausinėti draugų, kuo ji faina ir ką su ja galima nuveikti, gal jis dar nepasiruošęs santykiams?

0012 AR AMERIKOJE LENGVA SUSIDRAUGAUTI, PVZ., SU KAIMYNAIS?

Nuostabiai lengva – prieikite ir kalbėkite – tik reikia suprasti, kad bendravimas gali būti, ir bus, dozuotas. Jie turi savo gyvenimą, kaip ir jūs. Jie skirs jums laiko ir negailės, bet neįsivaizduokite, kad tapote neatimama jų gyvenimo dalimi. Daugelis jų yra intravertai, tik su gerais socialiniais įgūdžiais ir išlavintu smalsumu. Lietuviai dažnai painioja svečio parodytą smalsumą ir mandagumą su amžinos draugystės ryžtu. Svarbu jausti ribas, ir problemų nebus.

0013 AR TURITE DRAUGŲ UŽSIENIEČIŲ (NELIETUVIŲ)

Turiu ir visada turėjau, nors ir nedaug. Apskritai neturiu daug draugų gyvenime. Esu gana uždaras ir man bendravimas yra išmoktas elgesys.

0014 AR NEBŪTŲ PATOGIAU MOKĖT BRANGIAU, BET BE ARBATPINIGIŲ, KAIP JAPONIJOJE?

Gal ir būtų, bet Amerikoje ir kitose šalyse, kur privalomi arba laukiami arbatpinigiai, tokia sistema irgi veikia ir aš nematau jos problemų. Nesuprantu, kodėl daugelis taip trigerinasi nuo arbatpinigių? Lietuvius ta tema nerealiai užveda. Kaip ir pridedamas sales tax restorane arba parduotuvėje. Man kaip tik patinka, kad šituos pinigus štai sumokėjote už maistą, o šituos už aptarnavimą, o čia yra mokesčiai valstybei. Man nesunku apie tai galvoti ir visai neužknisa. Atvirkščiai, patinka. Aš nenoriu, kad šiuo atveju kiti už mane galvotų ir viską įskaičiuotų.

0015 AR KALĖDINĖS DOVANOS – BŪTINYBĖ? AR TURIME JAUSTIS KALTI, UŽMIRŠĘ PADOVANOTI KOKIAM GIMINAIČIUI?

Ne, tai pasirinkimas. Ir iš privalomos dovanos nieko gero nebus. Nenorėčiau gauti jos, jei dovanojama iš reikalo. Rinkitės širdimi, taip pat rinkite ir dovanas.

0016 KO NEGALITE PAKĘSTI?

Labai stebina žmonės, kurie sako “tingiu”. Kiti tiek įžūlūs, kad atsiunčia man klausimus: “jūs rašėt tą ar tą, TINGIU IEŠKOT DABAR, atsiųskit linką”. Bitch čia tas pats, kaip sakyti: “man tavo laikas yra bevertis, kaip ir tu pats, davai aš pamyšiu tau ant bato, nes tingiu ieškot tuliko, gal atsistok taip, kad man būtų geriau myžt?”. Kai parašo “tingiu” kur nors tekste, dabar iškart blokuoju. Prakeikta milenialų karta, juos išmokė, kad tinginystė – negėda.

0017 TRYS PATARIMAI JAUNAM ŽMOGUI, PRADEDANČIAM SAVARANKIŠKĄ GYVENIMĄ

1. Nesitikėkite laimės iš kitų žmonių. Jie tik gyvenimo pakeleiviai, geriausiu atveju. Kiekvieno laimė yra savyje. Jūsų niekas kitas nepadarys laimingu, už jus niekas kitas neišmoks dalykų ir už jus niekas kitas nesusidomės dalykais. Viskas tik jumyse.

2. Arba gyvenime jūs banginis, arba planktonas, ir vidurio nėra. Jeigu jūs tiesiog norite ramiai gyventi ir nesukti galvos, jūs – planktonas, ir atėję pas mane patarimo, ne ten pataikėt. Aš neturiu laiko tiems, kas tingi turėti ambicijų.

3. Gyvenime visą sėkmę traukia į save tik sėkmingi. Nevykėlių niekam negaila, ir niekam jų nereikia. Jūsų problemos yra įdomios tik jums ir jūsų mamai. Arba tu priekinis automobilio stiklas, arba vabzdys. Kai vabzdys išsitrėškia į stiklą, spėkit, ką daro: gelbėja vabzdį ar valo stiklą? Todėl nebūkit vabzdžiai. Tas vaidmuo neturi šansų.

0018 AR MEILĖS REIKIA IEŠKOTI, AR JI ATEINA PATI

Ji ateina pati, bet jau tada, kai prarasta visa viltis, kai nieko nebesitiki ir nebelauki. “Netikėt it nieko nebelaukt.” Korta krenta tiems, kam absoliučiai vienodai groja, iškris ar ne. Kuo labiau ieškai, tuo labiau šūdą gauni. Taip, paradoksas: reikia tikėjimo, kad suveiks tikėjimo atsisakymas.

Meilė yra priešinga normaliems procesams. Čia nieko nereiškia užsispyrimas ir atkaklumas. Meilės neįmanoma užsidirbti. Ji duodama tik kaip dovana, ir jei ateinate jos reikalauti iš gyvenimo, tipo, man priklauso, tai niekada jos negausite.

0019 TĖVAI IŠSKISKYRĘ, ABU TURI NAUJAS ŠEIMAS IR NEMĖGSTA VIENI KITŲ. KAIP KVIESTI JUOS Į SAVO VESTUVES? AR NEKVIESTI VISAI?

O kam? Koks tikslas? Ar kam nors bus nauda iš to, kad jie blogai jausis ir atbus pareigą? Ar tikitės, kad jie vėl pradės bendrauti? Nesitikite. Jiems to nereikia, ir jums to nereikia. Vestuvės jūsų, o ne tėvų. Kai jie skyrėsi, žinojo pasekmes. Vestuvėse tėvų dalyvavimas turi būti džiaugsmas, o ne problema. Niekas nepalieka sugedusio danties burnoje, jei jie nepataisomas, vien iš sentimentų “nes jis visad čia buvo ir jam bus kitaip liūdna”.

0020 KĄ DARYTI, KAD VAIKAI AR PAAUGLIAI SKAITYTŲ?

Elgtis lygiai taip pat, kaip ir norint, kad išmoktų dirbti: nuo mažens tai daryti kartu su jais. Skaityti jiems. Skaityti pačiam. Skaityti visą laiką. Nesakyti tos nesąmonės, kad negalima skaityti valgant. Netrukdykite vaikams skaityti niekada. Jeigu jie paaugliai ir visai nenori skaityti, jau vėlu. Iš jų išaugs debilai milenialai, kurie tik skrolins Feisbuką. Jau išaugo, ir dabar stengtis jau vėlu.

Jei patinka mano rašymai, galite atsiųsti man €2 arba $2 arba kiek norite. PayPal: uzkalnis@icloud.com

Komentarų: 1

  1. Nuolatos susiduriu su žmonėmis, kurie kone isteriškai visiems draudžia skaityti valgant. Siutina. Aš nuo mažens valgydamas labai mėgau kažką skaitinėti, tiko ir pakuočių etiketės, bet kažkokiu būdu pometės nesuvalgiau. Vienas idiotiškiausių, įsišaknijusių dalykų neskaitant plojimo lėktuve ir nesisveikinimo per slenkstį

    Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s