Užkalnis mokys restoranus uždirbti pinigus

Nė vienas restoranas neišsilaiko be pakartotinių vizitų. Pirmąjį kliento apsilankymą gauti lengva: reklama ir atsiliepimai pritrauks daugelį iš 40 tūkst. smalsuolių Lietuvoje, kurie nuolat eina į naujas vietas. Biznis prasideda nuo antrojo vizito.

Daugumas naujų vietų Lietuvoje tesulaukia pirmųjų apsilankymų bangos. Po trijų mėnesių ji būna nuslūgusi, penktąjį mėnesį prasideda nuostoliai. Naujas meniu nieko nepadeda, nauja reklama irgi. Po metų restoranas užsidaro. Arba veikia 30% pajėgumo: patalpos pustuštės, staliukai stovi ir salė užsipildo nebent per dienos pietus. Nuomą jūs mokate kas mėnesį – už visą parą, ne tik už dvi pietų valandas. Darbuotojų atlyginimus irgi. Elektrą, vandenį, šiukšlių išvežimą, draudimą.

Jūs turite mašiną, bet variklis dirba tik vienu cilindru. Tik degalus srebia, kaip geras.

Laikas padaryti, kad viskas veiktų? Kad kiekviena diena neštų maksimalų pelną? Kad kiekvienas staliukas ir kiekvienas užsodinimas muštų į kasą tiek, kiek įmanoma? Kad kiekvienas darbuotojas stengtųsi taip, kaip šeimininkas – lyg dirbtų sau?

Nes tokie restoranai – aplink jus. Prie jų eilės, ir kuo daugiau žmonių laukia, tuo daugiau nori pas juos ateiti ir atiduoti jiems pinigus.

Padavėjas yra pardavėjas, ir pardavimo aš galiu išmokyti. Kaip elgiasi ir ko nori klientas, kur prarandami didžiausi pinigai, kurie galėtų būti jūsų. Už kokių lengvai pataisomų dalykų kliūva dauguma restoranų, neišnaudojančių potencialo. Ką ne taip darote jūs, ir galite nesunkiai pataisyti.

Aš nemokysiu šefo gaminti, o padavėjo – teisingai dėlioti šakutes ant stalo. Aš mokysiu juos parduoti ir uždirbti jums pinigus ir antrą, penktą ir dešimtą vizitą.

Tai nebus bendra paskaita. Aš skirsiu jūsų restoranui keturias dienas: dvi iš jų jūsų darbuotojai praleis mokymuose, skirtuose tik jiems. Mokysiu asmeniškai aš. Išnagrinėsiu, įvertinsiu ir paruošiu instrukcijas šeimininkui ir personalui. Ir paskui galėsite kreiptis tiesiogiai: naujas meniu, netikėtos problemos, sunkios situacijos – visada būsiu prieinamas konsultacijai.

Vietų kiekis ribotas. Datos suderinamos. Rašykite: uzkalnio@uzkalnio.lt

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s