Dar viena mašina

Dar viena maškė išbandyta, byatch

Čia reklaminio turinio medžiaga ir atspindi mano nuomonę, tačiau už ją man atlyginta, neturėkit iliuzijų. “Kodėl tu viską reklamuoji, ar tau neužtenka iš koldūnų pajamų”, klausia manęs. Aišku, neužtenka. Baikit, o jums užtektų €4000 per mėnesį?

Skaitykit toliau, bus keiksmažodžių.

Šį kartą ėmiau iš Tokvilos Toyota Corolla Touring Sports 2.0 nu ir dar kokių nors titulų yra, esu tikras, bet iš esmės Corolla. Tikslas: apvažinėti dalį Lietuvos Užkalnio žurnalui ir apėsti (apsėsti) kiek galima daugiau restoranų.

Gyvenime nesu važiavęs su Corolla, nors pavadinimą žinojau. Šis automobilis yra rinkoje nuo 1966, tai aš principe dar tada nebuvau gimęs. Nė vieno pavadinimo pasaulyje nebuvo parduota daugiau: Corolla (kas reiškia maža karūna) padarė net VW Beetle. Jau prieš šešis metus jie peržengė 40 mln parduotų mašinų.

Aš apie ją neturėjau nuomonės, maždaug kaip Ascona arba Santana, Tundra arba Tacoma, žinau, kad tokia yra, nu ir viskas. Mane kartais vadina Tundra, nesuprantu kodėl.

Dabar, kai Toyota išima lauk nuobodųjį Avensis (automobilis-koma, tik važiuojantis, įdomus, kaip vadibininko dienos pietūs ir kaip Kupiškio savivaldybės lankstinukas), tai ši mašina, nedidelis universalas, bus visiems, kam reikia čiut didesnės šeimyninės mašinos.

Kad niekas neužmigtų, Toyota tą variantą papiktino iš vidaus (bagažinė opapa), perbraižė kampuotai ir sudėjo fantastišką variklį hibridą, apie kurį tuoj.

Pirmas įspūdis – bitch, erdviau viduje, negu atrodo. Antras: sėdžiu žemai. Trečias – bitch, kaip ji traukia. Du litrai ir 190 karvių jėgų ar panašiai. Ketvirtas – patogios sėdynės ir koža viduje, yay, bet čia tik variantas toks sudėtas, bet labai cool. Ir visi navarotai, nuo šildomo vairo iki radarinio autopiloto ir šoninių pavojų perspėjimų, arba kad nekeisk juostos, nes tave lenkia urodas su juodu mirksinčiu triperiu, varantis tiesiai pas Dievulį ant 170 km/h. Praleisk jį, nes jis pirmas pas Dievą užsirašė. Pasižiūri į pravažiuojantį čmo ir galvoji – jei aš toks būčiau, aš irgi skubėčiau numirt. Bet man geriau nuskilo ir aš renkuos saugiai važiuoti ir gyvent.

Dabar leiskit biškį pasiseilėt apie hibridus.

Šitas naujas hybridas visgi galutinai mane nuteikė, kad aš noriu tik hibrido: nes jo nematai, nejauti ir nežinai. Jokių garsių ir drebančių junginėjimųsi, jokių ten besisukančių animacijų per visą skydelį, kaip pas taksistus su senais ubytais Prajusais. Važiuoji normaliai ir viskas, ką žinai, tai kad nuvažiavai 400 km ir kainavo benzas 24 eurus. Ir pilna mašina prikrauta visko: du žmonės, žurnalai, bagažas, lauktuvės ir šuniukas specialioje būdoje.

Iš viso nuvarėm apie 750 km, įvairiais Lietuvos keliais – Ukmergė, Pasvalys, Kupiškis, Panevėžys, Pakruojis, Kelmė, ir absoliučiai jokio nuovargio nuo kelionės. Bet sakau, Kupiškis, jau sutvarkykit kelius, nes gal pas jus koks karas buvo ar tankų pratybos, nes viskas iškapstyta ir palikta, apylanka ant aplankos, kaip pavojaus zona, gal ten filmuos apie Čečėnijos karą dokumentiką, kaip jau filmavo apie Černobylio sprogimą.

Tai va tokie įspūdžiai iš paprastos naujos papiktintos japoniškos mašinytės. Kaip bėga laikas. Vairavau tris paras Corolla ir esu laimingas, kaip pabuvęs Eurovizijoje. Aš balsuoju už tą mašiną.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s