Kodėl Apple dar ilgai valdys viską.

Prieš kelias dienas pasiėmiau Apple Music ant free trial. Trys mėnesiai – ne savaitė ir ne mėnuo. Trys mėnesiai. Karališkas platumas: mes ne tik brangiausi už visus, bet užtat pas mus viskas iš peties, kalifornietiškai. Jei mes darytumėm parkavimo vietas, sako Apple, tai pas mus kiekviena būtų pakankama autobusui.

A.a. iTunes niekad nebuvau naudojęs ir mane tik erzindavo tas prakeiktas nemokamai įkergtas U2 albumas, kurį dabar bandau trinti, iš trijų bandymų dar nepavyko; nu tiek to. Dabar pabandžiau trečią kartą, duos Dievas bus gerai.

Žinau, kad yra ir be Apple visokie muzikos stryminimo servisai ir radijo stotys online (ir dabar krūva heiterių man parašys kad nereikia Apple ir yra 1000 geresnių Huy Chai Huy variantų), ir YouTube galima nusipirkti extra ir tada gros, net perėjus į kitą appsą, bet TIK APPLE padaro taip, kad pyst paspaudi ir viskas mygom veikia.

Ir man nesvarbu, kad kažkas yra nemokamo. Man negaila pinigų, jeigu padaro tiksliai taip, kaip man reikia ir patinka.

Patikslinu: neišėjus iš vonios kambario mūsų viloje Italijoje, iš iPhone pradėjo groti Country stotis ir varyt tiksliai tai, ką klausiausi Amerikoje iš mašinos radijo. Trisdešimt sekundžių ir you are on.

Dėl to mano telefonas iPhone yra už €1500 ir kai bus kitas už €2000 pirksiu tą ir net neklausysiu apie tai, ar aš čia permoku ir gal yra koks nors ChowMein Mao 40 modelis, kuris tipo daugiau daro už $799. Aš moku už portyrius.

Ir beje mano nuotraukos su iPhone yra geresnės, negu jūsų su SungGnydom su visai jų aštuoniais abjektyvais.

(Tiesa, ne viskas iš Apple man aktualu ar gerai: Apple desktop operacinė sistema čiulpia, ji yra blogiau už Šimašių, failų organizavimas yra iš pragaro ir dar blogiau, todėl mano desktopas yra Windows ir kitas laptopas irgi bus Windows, bet šiaip tikriausiai ir toliau rašysiu viską iPhone ir iPadu, kuris yra genialus; taip pat man Apple laikrodis yra nesąmonė ir jokių mano poreikių neatitinka, todėl grabe mačiau.)

Visi tie, kas kartoja “tas aifonas tai tiek nevertas” (pamiršta pasakyt, kad JIEMS nevertas, nes kitiems žmonėms vertas, nes tie žmonės žino, kas jiems reikalinga ir norisi, ir todėl yra milijardiniai pardavimai), kiauksi savo bajerius “aš nemokėsiu tūkstančiu daugiau vien už tai, kad ten obuolys nupaišytas, aš pats galiu obuolį nupiešti”, nesupranta arba greičiausiai nenori suprasti, kad labai didelei daliai žmonių kaina nėra pirmas prioritetas ir tie žmonės vadinami sėkmingais žmonėmis ir jie nemąsto ubago galva ir todėl gyvena visai kitokį gyvenimą.

Jiems gera ne todėl, kad turi iPhone už €1500, o todėl, kad jiems iš esmės nesvarbu, po kiek tas telefonas, kurio jie nori. “Neapsimoka”, sako jiems – ne, neapsimoka ieškoti pliažo su pigiausiais gultais Adrijos pakrantėje, kai gali imti tą, kuris patinka, ir užsisakyti aperityvą su soda, neklausdamas kainos.

Gyvenime reikia didinti pajamas, o ne ieškoti puse kainos šlamšto išpardavimo. Vieni perka bananus, kai nauja parduotuvė meta rinkon pigius bananus ir stovi eilė ubagų prie pigaus whatevea, o kiti perka bananus, kai nori bananų. Kurioje pusėje norite būti?

Dar vienas dalykas, kodėl Apple gyvens ilgiau: kai Facebook, jų pirktinis kūdikis Instagram arba Google su savo YouTube yra nesustabdomi leftistai su savo socialistinių bledynų ideologijos grūdimu, dešiniųjų cenzūravimu ir jų persekiojimais, prekyba asmenine informacija, sekimais ir šnipinėjimais, kai ten duotos visos teisės politkorektiniams skundikams, tai Apple rodo puikią nuovoką, niekad arba beveik niekad nepapuldami į šiuos spąstus. Ir todėl yra aišku, kad Google ir Facebook yra laiko klausimas, kada jie užsiraus ant antimonopolinių įstatymų ir bus suskaldyti, kaip AT&T arba Standard Oil kažkada buvo suskaldyti ir guli išgvaltavoti ir išparceliuoti.

Apie tai, kad Apple ateina galas, mes jau girdime tiek pat ilgai, kiek per Rusijos televiziją aiškina, kad ateina galas JAV doleriui. Apple daro vieną teisingą dalyką: jie nuolatos transformuojasi. Aš dar atsimenu, kaip iPod buvo jų didelis bizinis – kas jį dabar atsimena? Kada nors gal ir iPhone nebus jų didžiausias uždarbis, jie pardavinės turinį ar darys laikraščių leidybą ar geriausius kavos aparatus pasaulyje ar bus aukso standartas mokymuose arba mašinų nuomoje (po CityBee, žinoma) arba padarys traukinius be bėgių.

Ir žinau, kad turbūt po trijų mėnesių nemokamo bandymo pasiimsiu tą Apple Music ir žiūrėsiu Apple TV, juo labiau, kad jau greitai tikrai pasikabinsime tą lempinį televizorių, kurį nusipirkome prieš trejus metus.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s