Starbucks pagaliau Lietuvoje

Starbucks pagaliau Lietuvoje

Ar baigsis kada nors gerosios naujienos?

1. Griauna profsąjungų rūmus ir niekada nebeatstatys atgal. NIEKADA. Vietoje jų bus gražus, be jokių stalininių ar tautinių motyvčikų, šiuolaikinis pastatas. Jis erzina architektūros talibaną, kuris jau spjaudosi apie stiklainius. Good.

2. Lavrinovičių dukrai davė vardą Leyla ir TEISMAS liepė registruot, nepaisant VLKK kliedėjimų ir šiaudinio diktatoriaus Audrio Antanaičio pupsėjimų, nes Lietuva yra pagal žmonesYou , o ne pagal reguliuojančias turkmėniško tipo ausvaisų kontoras. Smetoninienė pyksta, kad teismai vykdo Lietuvoje teisingumą. Simptomiška. Teisingumą juk turėtų vykdyti iškvaišę lituanistinio pseudomokslo fiureriai, kurie patys yra sau teismas, patys sau rašo įstatymus, patys juos aiškina ir patys baudžia. Galėtų dar patys sau algas mokėti, arba geriausiai kraustytis į Mozambiką, kur sukurtų savo fašistinę respubliką ir vieni kitus čaižytų rimbais.

3. Venckienę bet kada gali parskraidinti, tik mums iš anksto nepraneš, nes aikštė prieš Vilniaus oro uostą nesutalpins visų norinčių ją apmėtyti supuvusiais kiaušiniais. Taip pasiilgom tetos. Ir čia teisingumą vykdys teismas, kad ir kaip pyktų Klonio sudegęs teatras.

4. Degtinės gamintojai nerealiai trolina valstiečius savo nealkoholinio šampūno dabar jau reklamomis, o palei Lietuvos sieną auga prekybos alkoholiu emporiumai, kurie tuoj bus prie kiekvieno kelio, tik iš Latvijos ir Lenkijos pusės. Sveikintina. Tik laisvę mylinti tauta verta laisvės.

5. Bus amerikiečių bataljonas Lietuvoje NUOLATOS.

6. Burger King atsidarys Lietuvoje, ir kol nėra Lietuvoje Five Guys, Jack In The Box ir Wendys (arba bent jau naujosios amerikietiškos receptūros McDonald’s), tai bus geriausi burgeriai Marijos žemėje.

6. Lietuvoje pagaliau yra Starbucks.

Ne, kavinės dar nėra (tuoj paaiškinsiu, kodėl noriu, kad būtų), bet žmonės iš Topocentro, kurie PIRMIEJI į Lietuvą organizuotai atvežė Nespresso kapsules (apie tai esu rašęs, kai jos pasirodė), ir padarė taip, kad mums nebereikėjo vežioti Nespresso rankiniame bagaže iš Milano arba Miuncheno, pirmieji atvežė ir Starbucks vardą į mūsų kraštą, kuris nusipelnė, kad tai pagaliau įvyktų.

Topocentras ir toliau yra geriausi ir mano išimtinai pasirenkami Nespresso kapsulių tiekėjai.

Starbucks skonių kapsulės, kurias parduoda Topocentras, yra Nespresso formate, kuris yra absoliučiai pats geriausias kavos kapsulių formatas (galiu paaiškiti: todėl, kad Nespresso reikalauja iš visų aparatų gamintojų – Krups, Siemens ir kitų, kad atitiktų tikslius spaudimo ir temperatūros reikalavimus).

Aš nesu ypatingas prekės ženklų fanas, nors turiu savo kelis mėgstamus: man patinka Apple, nors ir ne viskas iš jų, užrašafkės Leuchtturm, apsirengti man gerai yra Gant, Timberland, Lacoste, Nike ir Diesel (čia darosi tokia nedidelė Užkalnio enciklopedija, skaitykit toliau), kvepalų daugiausia patinkančių yra iš Aramis, alaus prekės ženklo sakyti negaliu, degtinės irgi įstatymai neleidžia, cigarečių nerūkau, rašikliai yra Montblanc, bet va jeigu jau priėjome prie kavos, tai yra Starbucks, nes man Starbucks atitinka labai daugelį kriterijų:

1. Starbucks visada turi, bent jau JAV ir Kanadoje (Argentinoje ne, bet ten viską jie išvirkščiai daro) gerą internetą, dažnai geresnį, nei žmonės turi namie. Iš Starbucks esu daręs krūvą live, ten einu sukelt video, kai neturiu kitų variantų. Biškį prastai yra tik tai, kad Starbucks neturi interneto savo mažose kavinėse, kurios yra prie supermarketų, bet tikiuosi, kad turės, ir greitai. Amerikoje interneto prieiga plečiasi staigiai, o apie itališką internetą netrukus papasakosiu atskirai, nes blogiau už itališką paštą gali būti tik itališkas internetas ir kinų restoranai Italijoje.

2. Nors aš VISADA nusiperku Starbucksuose ką nors, be pirkinio iš ten neišeinu, bet jie turi taisyklę, kad bet kas, net ir neperkantis, gali pas juos sėdėti, kiek nori, gali eiti į tuliką ir gali gauti nemokamai vandens su ledu. Jiems tas kainuoja praktiškai nedaug, nes nelabai yra piktnaudžiaujančių, tačiau koks protingas ėjimas iš verslo pusės. Už našarnikus ir chaliavininkus, žinoma, sumoka normalūs mokantys klientai.

3. Starbucksų kortelė pasikrauna bet kur, pinigai ten niekada nesibaigia, ir galima pirkti su kanadietiška kortele Amerikoje arba Vokietijoje ir pinigai tiesiog konvertuojasi pagal kursą. Fantastika. Aišku, neveikia Argentinoje, bet aš jau aiškinau apie Argentiną. Nežinau, kaip Turkijoje (netikrinau dar, reikės pažiūrėti).

4. Starbucks yra simbolis puikaus amerikietiškumo, kai iš paprasto dalyko (kavos) padaromas milijardinis biznis, sukuriantis daugyvę darbo vietų, mokantis didžiulius pinigus tiekėjams, nekilnojamojo turto šeimininkams, ir rodantis, kaip reikia dirbti: plačiai ir galingai.

5. Starbucks yra didžiausią erzelį keliantis antiglobalistams, komunistams, visokiems antiamerikiečiams ir gretoms reiškinys. Visa šita marga valkatų minia, protestuojanti prieš viską, nekenčia Starbucks blogiau, nei McDonald’s. Todėl aš namie turiu Starbucks puoduką, ir didžiuojuos tuo. Starbucks yra tam tikras ideologijos, moralinės pozicijos, pasaulėžiūros pareiškimas.

Todėl, kai Lietuvoje atsidarys pirmoji Starbucks kavinė, mojuosiu vėliava ir eisiu ten gerti kavos ir fotografuotis, o iki tol pirksiu Starbucks kapsules savo aparatui.

(Neapmokėta Topocentro, Starbucks, Nespresso ir išvis niekieno.)

(Neperveskite man dviejų dolerių už šitą straipsnį į PayPal uzkalnis@icloud.com, geriau nusipirkite sau kapsulių, bet jeigu norite, galite ir nusipirkti, ir pervesti, tai aš jūsų pinigus, gautus pagal šį straipsnį, visus įmesiu šuniukų prieglaudai.)

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s