Naujasis Toyota CH-R Kalėdoms

Padėk giminei ar draugui po eglute automobilį

Aš turiu svajonę, kad kada nors turėčiau tiek pinigų, kad galėčiau artimiesiems, ar savo darbuotojams, ar kam kitam padovanoti automobilį, kaip dovanoju dabar kokius nors kvepalus arba kuponus į SPA. Čia būtų jėga, čia būtų karališkas mostas. Taip žmogus išvynioja mažą pakutį iš po eglutės, įsivaizduoja, ajopapa, vėl tikriausiai bus sąsagos, o aš neturiu net nė vienų marškinių ilgom rankovėmis, ir ten bum – raktelis, štai jums ir prašom.

Jeigu skaitote šitą dieną prieš Kūčias, tai principe dar galit spėti, nes rytoj salonai turėtų būti atidaryti, tik bus kamščiai ant kelių, bet kaip nors.

Kokią aš mašiną dovanočiau? Niekam ne paslaptis, kad aš esu Toyota draugas ir toks beveik ambasadorius (net Amerikoje truckus iš Toyota vairuoju, kai neužtenka pinigų ant Tundros, tai imu Tacoma, kaip Čaknorisas), tai aš imčiau mašiną, kurią man davė prasilėkt Toyota Lietuva, nors ką ten prasilėkt, kai aplink vien kamščiai, net jeigu nevažiuoji prie Akropolio. Bet radau kelias laisvesnes vietas keliuose ir vroom vroom.

Už šią apžvalgą nemokėjo, todėl ar skaitosi reklama? Nemanau. Nors sakė, dar kelios tokios apžvalgos, ir gal padovanos automobilį, kaip jums atrodo, tikėt ar ne? Ar įmanoma? Ar dar kam nors yra iš influencerių padovanoję automobilį. Bet kol kas vien išlaidos. Nes dar už savo pinigus CityBee nuvažiavau iki Tokvilos Vilniuje, ir iš ten važiavau atgal, tai prašom jums masto ekonomija. Čia, aišku, nieko bendro neturi su masto ekonomija, bet žodžiai sudėtingi ir mokyti, tai štai juos ir vartoju.

Ta mašina yra naujasis C-HR hibridas.

Apie tą mašiną iš seniau rašiau jau tiek, kad net gėda kartotis, bet ne, man nebūna gėda. Aš jų pirmąsyk pabandžiau pas CityBee C-HR hibridą, dar senesnį, pirmąjį variantą, ir mūsų su Fausta tai tapo mėgstamiausia mašinyte miesto lakstymui, nes džipukas (čia specialiai heiteriams, kurie sakys, kad ne, čia ne džipas), manevringumas nerealus, ir neima degalų praktiškai visai, taupus kai velnias, nes tie naujieji hibridiniai varikliai yra ateitis. 

Kas jame naujo, kuo dabar naujas taip tas C-HR? Dabar su 2.0 litrų hibridiniu varikliu, tai palyginti su 1.8 varikliu, ir oh baby, jaučiasi pašustrėjimas tai kaip ne nuo 200 ml, nes kas yra du šimtai mililitrų? Keturi šotukai po pem. Koks įspūdis? Kad labai pridėjo galios tokiam greitam šokinėjimui, kai reik iššokt, padaryt ant šviesoforo ką nors, aplenkt, tada, atrodo, ši maža mašinytė duoda visą galią, kuri yra reikalinga ir apie kurią galima būtų svajoti, bet paskui, jeigu jau magistralėje, tai eina ji lengvai ir nėra taip, kad jaustųsi perteklingai galinga. Dizainas man jos buvo ir liko fainas, kosminio transformerio idėjos įgyvendinimas. 

O dar vienas dalykas, kuris mane nupirko totaliai (nes naudojau tą mašiną kovinėm sąlygomis) yra padarytas Apple CarPlay, ir aš labai jums paprastai paaiškinsiu, kaip tai veikia. Prisijungiat savo iPhone mašinoje (yra ir sistema Androidams, bet aš jų nenaudoju, tai negaliu daugiau papasakot, tikiu, irgi veikia) prie laido, ir iškart, be jokių, out of the box viskas pradeda veikti. Momentaliai, totaliai ir ekstremaliai. Groja mano Apple Music, Siri klausosi mano balso per mašiną ir skambina kam reikia, navigacija, suvesta ant iPhone, persikelia smoothly ir be jokių ten į mašinos ekraną, ir viskas. Va tokio aš laukiau. Kad jokio sinkinimo, jokių kodų, jokių ten parinkčių – įkiši laidą ir viskas veikia. Plug and play, kaip anksčiau sakydavo apie USB jungtį. Ir kadangi man mašinos išbandymas papuolė ant baisiai sunkaus asmeniškai laiko, kai reikėjo skambinėtis važiuojant, patikėkit, šimtais numerių ir dar reikėjo juos sakyt balsu, nes nėra laiko laukti raudonos ir miega tik silpni, ir visa tai visada totaliai veikė, ir kadangi telefonas yra mano kompiuteris, o mašina per spūstis ir grūstis yra mano ofisas, tai štai šitas variantas pasiteisino 120 proc. Kai mašina man padeda taupyti laiką ir leidžia nudirbti daugiau, ir kai mašina labai retai (arba niekada) neprimena apie savo problemas, nes jų nėra, čia ir yra tas sprendimas, kurį gaudau abiem rankomis. 

Tai va, o dabar pirkit ir dėkit po eglute arba po kitu spygliuočiu medžiu. Gerų jums švenčių nuo Toyotos ir nuo manęs. 

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s