„Crowd Pleasers“, arba kokie kvepalai yra tautos džiugintojai, kaip daina „Laužo šviesa“?

Kaip išrinkti kvepalus kažkam, kai nežinote, ką tas žmogus mėgsta.

Žinoma, galima nupirkti kažką, ką tas žmogus jau turi. Tai nebus didelis nustebinimas, bet kartais gali tikti ir toks variantas: yra nemažai žmonių, kurie turi mėgstamą kvapą, bet jį taupo ir tausoja, ir jeigu jiems padovanosite to paties, jie galės pagaliau pasileisti į kvėpinimosi dirvonus stačia galva. Tai nėra blogai. Tai tas pats, kas pasakyti – tu jau šitą mėgsti, aš tau nupirkau tai, ką tu mėgsti, aš apie tave galvoju ir noriu, kad tau būtų gerai.

Antras variantas: pasiklausti (labai iš anksto), kas tam žmogui patinka – aš esu taip daręs – o paskui padovanoti, kai žmogus jau bus seniai pamiršęs, kad jums pasakė. Tai bus staigmena. Tik reikia labai tiksliai sužinoti ir paskui nepamiršti užsirašyti.

Bet šiai Valentino dienai minėtas variantas jau nebetinka, nes sakiau: „iš anksto“.

Trečias variantas yra pasinaudoti rekomendacija. Reikia tik surasti, kas parekomenduos. Šiandien rekomenduosiu aš, ir taip, čia yra reklama – bet atrinkau repertuarą savo rankomis, ir tuoj paaiškinsiu, kaip ir kodėl aš parinkau garantuotus minios džiugintojus. Yra toks angliškas terminas „crowd pleasers“ – tai, kas garantuotai visiems patinka. Tai kaip per Andriaus Mamontovo koncertą „Laužo šviesa“, arba, kai groja „The Cure“ – „Friday I Am In Love“. Atlikėjai sako, kad jie jau net nebenori patys girdėti šitų melodijų, bet minia prašo, publikai norisi, žmonės džiaugiasi, o muzikantai turi linksminti, ir jie groja.

Ir todėl šiandien aš pateikiu kelis kvapus iš savo mėgstamo sąrašo, kurį visą laiką nešioju galvoje, ir visi jie yra garantuoti, patikrinti, ir visi jie pradžiugins.

Nes manęs labai dažnai prašo parekomenduoti.

„Manęs dažnai klausia“, sako visi influenceriai ir influencos, ir dažniausiai nei jų klausia, nei ką, bet manęs apie kvepalus tikrai klausinėja, nes žmonėms patinka žinoti, kad jų pirkinį palaimino Užkalnis, kuris, ar jį mėgsti, ar ne, bet vis tiek žinoma pavardė.

Žmonės prašo rekomenduoti kokius nors kvepalus (dažniausiai – kvepalus dovanai), ir mano pirma reakcija: iš kur aš galiu žinoti, ką jūs mėgstate, kas jums tinka, koks yra jūsų biudžetas, kokia jūsų nuotaika? Tai beveik beviltiška. Žinoma, labiau beviltiška būna tik toks prašymas: „Buvo man padovanoję prieš kažkiek metų tokius kvepalus, atrodo, vadinasi „Bolero“, o gal „Gambolero“, vienu žodžiu, kažkas panašaus, tiksliai neprisimenu, gal patarsite kažką panašaus?“. Bet čia apie tuos atvejus nekalbam.

Klausimas lieka atviras: ar galima rekomenduoti kažką tokio, kas tikrai, beveik garantuotai, patiktų ir ilgam įsimintų? Kad, pavyzdžiui, padovanojus Valentino dienai, tas kvapas ilgam taptų geru prisiminimu (o mes dažniausiai kvapus tam ir naudojame). Nepažįstant žmogaus, nežinant aplinkybių, nesant jokios papildomos informacijos (net jei ir yra kokių nors užuominų, jos nebūtinai jums padės, nes kvepalų patikimas yra neracionalus) – ar galima kažką prasmingai rekomenduoti?

Galima. Aš pateikiu savo asmeninį pasirinkimą. Aš nesakau, kad jums patiks. Aš sakau, kad patinka man ir patinka labai daugeliui. Visi šie kvepalai jau seniai praėję aktyvios reklamos stadiją, jie tapę klasika ir yra plačiai parduodami ir juos pažinsite iš tolo.

Moschino Cheap & Chic I Love Love. Keistas pavadinimas („Aš myliu meilę“) ir labai lengva, jaunatviška formuluotė (dažniausiai renkasi moterys). Vienas geriausių greipfruto pateikimų su nudžiūvimu į kvapnųjį medį. Greipfrutas yra garantuota sėkmė. Nuo jo neįmanoma atsitraukti.

http://bit.ly/2Hn926c

Aramis Tuscany. Amerikietiški kvepalai, sukurti Italijoje ir jai skirti – jie laikomi vyriškais. Prasidedantis citrusais ir greitai ištirpstantis kvapnaus tabako, smilkalų ir odos debesėlyje yra ne tik prabangūs, bet absoliučiai nepamirštami. Apie juos kalbama, kad jie lieka marškiniuose net po skalbimo. Jie įsirėžia ir tampa jūsų firminiu ženklu.

http://bit.ly/38ABDBj

Tommy – Tommy Hilfiger. Vieni plačiausiai žinomų kvepalų „vyrams ir moterims” jau gyvena ketvirtį amžiaus ir nesiruošia niekur trauktis. Levanda, mėtos, lietus, pipirmėtė, dar su obuolių pyragu ir nudžiūva į visokius saulės nugairintus medžius. Man dar neteko sutikti žmogaus, kurio jie nebūtų nudžiuginę ir kuris nebūtų šių kvepalų išbaigęs iki galo.

http://bit.ly/39ugsAI

Dior Poison. Kažkokia fantastika, lengvai apibrėžiami: avietės, gervuogės, slyvos, kurie nudžiūva į smilkalus ir rožes, sandalmedį ir kedrą. Jie laikomi moteriškais. Tai klasikų klasika – jiems jau daug metų, bet jie yra tokie modernūs, lyg vakar sukurti. Tviskanti, geniali kombinacija.

http://bit.ly/2HjYapN

Hermes – Terre d’Hermes. Kai juos sukūrė, visi galvojo, kad niekas tokių nepirks, nes šitie kvepalai yra svaiginanti ir maloniai nuodėminga dyzelinio kuro ir apelsinų kombinacija. Vyrams ir moterims. Įsimenamas ir subalansuotas, goslus, kaip vasara kaime ir saulėje įkaitusi oda.

http://bit.ly/31PbHz0

Visi šie pasirinkimai, ir dar daugelis kitų, jūsų laukia pigu.lt – tikriausiai didžiausias kvepalų pasirinkimas ne tik internete, bet ir fizinėse parduotuvėse Lietuvoje. Aš pats ten perku, ir jums patariu.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s